III Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

Dnia 26 kwietnia 2017 r. dzieci z naszego Przedszkola, uczestniczyły w III Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej zorganizowanej przez nasze przedszkole, oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. W zawodach sportowych, razem z reprezentacją naszego przedszkola, brały udział dzieci 4, 5 i 6 letnie z następujących placówek: Przedszkola Samorządowego nr 1, Przedszkola Samorządowego nr 2, Przedszkola Samorządowego nr 3, Przedszkola Integracyjnego Bambini, Przedszkola Specjalnego oraz Akademii Przedszkolaka. Mali sportowcy z wielką radością i zaangażowaniem brali udział we wszystkich konkurencjach. Wszyscy wspaniale się bawili, z trybun dobiegały wesołe okrzyki, kibice również spisali się na medal. Na zakończenie każda z drużyn otrzymała puchary. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę !

M.Z.