Mundial Dziecięcy 2017

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w turnieju piłkarskim zorganizowanym przez Stowarzyszenie Akademia Piłkarska Gol w dniu 20 maja 2017 r. Nasza placówka wystawiła dwie drużyny: dzieci z rocznika 2011 oraz 2010. W składzie grały też dziewczynki, wytrenowane oraz dopingowane przez swoich starszych braci. Dzieci potraktowały te rozgrywki naprawdę poważnie. Odezwał się w nich prawdziwy duch walki, podsycany przez zagorzałych kibiców - ojców, którzy mało brakowało a sami wyrwaliby się na murawę. Zaś dumne matki ocierały łzy ze wzruszenia. No i oczywiście ja- opiekun drużyny. Mimo zagorzałej walki była to dla nas naprawdę świetna zabawa. Zdobyte medale i puchar napawają dzieci wielką dumą. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za opiekę podczas imprezy, w szczególności Panu Piotrowi Zarzyckiemu za pełnienie funkcji trenera drużyny.

J.G.