Rozstrzygnięcie IV Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego

Jan Paweł II - w oczach dzieci - podróże misyjne.

Dnia 25 maja 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie IV Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Jan Paweł II - w oczach dziecka - podróże misyjne.” Podczas powitania wszystkich przybyłych gości, pan dyrektor Mieczysław Król podkreślił, iż na tegoroczny konkurs odpowiedziała dość liczna grupa uczestników. W sumie na nasze zaproszenie odpowiedziało 12 placówek z terenu Biłgoraja oraz okolic. Przed uroczystym wręczeniem nagród laureatom, dzieci z grupy ,, Pracowite Aniołki” zaprezentowały program artystyczny nawiązujący do tematyki tegorocznego konkursu. Pięknym akcentem ich występu był wykonany z wielkim wdziękiem taniec ludowy krakowiak.

A oto lista nagrodzonych:

Kategoria 3-latki:

I miejsce- Nina Kanty, Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Biłgoraju, filia Kraina Elfów,

II miejsce- Wojciech Grasza, Katolickie Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju,

III miejsce- grupa Smerfy, Przedszkole Publiczne ,,Domek Przedszkolaka”,

Wróżnienie-Kacper Czajka, Przedszkole Integracyjne ,,Bambini”

Kategoria 4 latki:

I miejsce- grupa Misiaczki, Przedszkole Publiczne ,,Domek Przedszkolaka”,

II miejsce- Jagoda Góra, Maja Tomczak, Alisha Sharma, Emma Zub, Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Biłgoraju,

III miejsce-Karolina Robak, Katolickie Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju,

Wyróżnienie-grupa Motylki, Samorządowe Przedszkole Nr 2

Kategoria 5-6 latki:

I miejsce- grupa Żuczki, Przedszkole Integracyjne ,,Bambini”,

II miejsce-Hania Adamek, Mateusz Małysza, Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bukowej, Zamiejscowy Odział w Ciosmach,

III miejsce- Zuzia Romaniak, Szkoła Podstawowa w Korczowie,

Wyróżnienie- grupa Smerfy, Niepubliczne Przedszkole Specjalne w Biłgoraju.

Gorące podziękowania składamy na ręce wszystkich nauczycieli i rodziców, którzy sprawiają, że nauczanie św. Jana Pawła II jest nadal żywe. Widać to w pracach, które ukazują wymiar misyjny w nauczaniu i działalności tego wielkiego świętego oraz przedstawiają papieża Polaka jako misjonarza całego świata.

Serdecznie dziękujemy również wszystkim dzieciom, które wzięły udział w zorganizowanym przez nas konkursie. Szczególnie zaś gratulujemy i dziękujemy laureatom oraz wyróżnionym. Wszystkim dzieciom życzymy kolejnych sukcesów i zapraszamy za rok!

J.G.