Dzień Mamy i Taty - Dawidowe Owieczki

Mamo, Tato moje życie mam dzięki wam” – tymi słowami piosenki dzieci rozpoczęły obchody świętowania tak ważnego, zarówno dla dzieci, jak i rodziców Dnia Mamy i Taty.
30 maja, przedszkolaki już od samego rana nie mogły doczekać się chwili, kiedy będą mogły zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Gdy na widowni zasiedli już wszyscy rodzice, dzieci ubrane w pięknie stroje prezentowały piosenki, wiersze i tańce dla kochanych rodziców. Za swoje występy przedszkolaki zostały nagrodzene burzą braw. Następnie przyszedł czas na prezenty, życzenia, uściski i całusy. Po twarzach rodziców można było zauważyć tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i pomoc w organizacji tej pięknej uroczystości.

M.Z.