Brzechwa dzieciom

Do naszego Przedszkola przybywają różni goście. Wśród nich znaleźli się także uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju. Przybyła z nimi również pani wicedyrektor Maria Oleszek i pani Ewa Byra, opiekunka szkolnego koła teatralnego. Młodzież z wielkim zaangażowaniem i kunsztem aktorskim przedstawiła dzieciom przygotowane przez siebie inscenizacje utworów autorstwa Jana Brzechwy. Były to między innymi wiersze pt.: „Pali się”, „Na straganie”, „Samochwała”, „Leń”, „Kaczka Dziwaczka”. Gromkie brawa i śmiech dzieci to niebywała nagroda i potwierdzenie, że trud włożony w przygotowane tego występu bardzo się opłacił. Wszystkim początkującym aktorom życzymy dalszych sukcesów i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie jeden raz w naszych przedszkolnych progach. Serdecznie zapraszamy!