Droga Mamo, drogi Tatku...

Miłość i wdzięczność to jedne z nieodzownych cech, które pomagają nam dobrze przeżyć życie. Dzień Mamy i Taty, to wspaniała okazja, aby rozwijać je już od najmłodszych lat. Nasze maluchy z Arki Noego chcąc podziękować swoim rodzicom za ich troskę, poświęcenie i miłość, przygotowały drobne upominki oraz krótki program artystyczny dla swoich ukochanych Mamuś i Tatusiów. Rozpoczęły go takim oto wierszem:

Droga Mamo, drogi Tatku
mamy dla Was dziś po kwiatku.
Dla Was dzisiaj te występy,
choć nam trema depcze pięty.
Moja Mamo ukochana
życzę Ci uśmiechu z rana,
aby Tata w Twoich oczach
widział to żeś jest urocza.
Drogi Tato Tobie życzę
dobrych chwil, których nie zliczę,
bo paluszków mam za mało,

a liczydło się schowało.

Po programie artystycznym dzieci z rodzicami udały się do kościoła, aby podziękować Panu Bogu za dotychczasową opiekę i poprosić o dalsze łaski za przyczyną św. Jana Pawła II. Po modlitwie i ucałowaniu relikwii św. Patrona naszego Przedszkola wróciły do sali, aby posilić się małym co nieco przygotowanym przez rodziców.