Żegnamy Przedszkole

Wszyscy zauważamy jak prędko mija czas i oto znów kolejna grupa dzieci żegna nasze Przedszkole. Przy pożegnaniach najczęściej wypowiadanym słowem jest: Dziękuję! Eucharystia to inaczej dziękczynienie, dlatego nasze pożegnanie rozpoczęliśmy od Mszy św. „Nie jesteśmy jeszcze uczniami, tylko przedszkolakami. A tym przedstawieniem chcemy pożegnać się z wami. Piosenkę zaśpiewamy na pożegnanie, żegnamy wszystkie koleżanki, kolegów i nasza panie”. Między innymi te słowa wypowiedziały i wyśpiewały dzieci, które po Mszy św. udały się do parafialnej sali konferencyjnej, aby wraz ze swoimi rodzicami, dyrekcją przedszkola i wychowawcami uroczyście zakończyć swój pobyt w Katolickim Przedszkolu im. św. Jana Pawła II. Kochanym dzieciom życzymy dalszych sukcesów w szkole, a dorosłym z serca dziękujemy za pomoc w przeżyciu tej pięknej uroczystości!