Wyjście do biblioteki

Dnia 15 września 2017 r. dzieci z grupy ,,Pracowite Aniołki” wybrały się do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej dla Dzieci i Młodzieży w Biłgoraju. Głównym celem tego wyjścia było rozwijanie zainteresowań książką i głośnym czytaniem. Pani bibliotekarka wyjaśniła, po co są biblioteki, potem zaprezentowała dzieciom bogate księgozbiory, gdzie każdy mógłby coś dla siebie znaleźć. Następnie przeczytała dzieciom ciekawe opowiadanie o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Przedszkolaki słuchały z dużym zainteresowaniem, dlatego wypożyczyliśmy więcej książeczek z tej serii do czytania w przedszkolu.

Serdecznie dziękujemy pani bibliotekarce za zachęcenie naszych przedszkolaków do wypożyczania książek, za poświęcony nam czas. Z pewnością ta wizyta wpłynie na zwiększenie czytelnictwa wśród naszych podopiecznych.

J.G.