Spotkanie integracyjne grupy "Pracowite Aniołki"

W czwartkowe popołudnie 28 września odbyło się spotkanie integracyjne dzieci i rodziców z grupy „Pracowite Aniołki”. Imprezę zorganizowaliśmy w Zajeździe „Na Rozdrożu” w Soli. Gdy wszystkie rodziny były już na miejscu, rozpoczęliśmy nasze spotkanie od wspólnych zabaw. Dzieci wspólnie z rodzicami i rodzeństwem brały udział w tańcach i zabawach integracyjnych. Spotkanie okazało się źródłem wielkiej radości i wspaniałej zabawy dla dzieci i ich rodzin. Rodziny uczestniczyły w różnych konkurencjach sportowych, a rodzice mogli na chwilę wyjść ze swojej roli i wspólnie ze swoimi pociechami bawić się jak dzieci. Energia dzieci wręcz roznosiła, jedni bawili się w berka, żabki, inni w chowanego. Jedno jest pewne, dzieci nie miały okazji do nudy. Po zabawach należało coś zjeść. Była pyszna kiełbaska oraz ziemniaczki przygotowana przez tatę Kacperka, a także wiele innych smakołyków i słodkości przygotowanych przez rodziców. Pogoda podczas spotkania była wymarzona, dała możliwość do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Rodzinny nastrój i miła atmosfera sprawiła, że pobyt na pikniku był udany, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Z całego serca dziękujemy zaangażowanym rodzicom za przygotowanie tego spotkania, a pozostałym dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

M.Z.