Książka moim przyjacielem

W ramach realizacji programu rozbudzania u dzieci zainteresowania książką i głośnym czytaniem ,,Książka moim przyjacielem” w grupie ,,Pracowite Aniołki” zapraszamy różnych gości, by przeczytały przedszkolakom książkę. W poniedziałek 2 października w tym celu odwiedziła nas siostra Łukasza - Amelka. Czwartoklasistka wzorowo przeczytała bajkę pt. ,,Kopciuszek”. Przedszkolaki były zachwycone, słuchały z wielką uwagą i zainteresowaniem, zwłaszcza Łukasz, którego rozpierała duma ze starszej siostry. Amelka po przeczytaniu książki zadawała dzieciom intrygujące pytania do wysłuchanej bajki. Las rąk wzniesionych do góry i trafne odpowiedzi wskazywały na to, że dzieci bardzo dobrze poznały tą bajkę.

J.G.