Policjanci z wizytą

W naszym przedszkolu dzieci poznają zasady prawidłowego zachowania się w różnych sytuacjach zagrożenia. W tym celu zaprosiliśmy do przedszkola tatę naszego wychowanka, który pracuje jako policjant w Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju. Dnia 13 października przedszkolaki wysłuchały wykładu na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Celem prelekcji było kształtowanie odpowiednich zachowań w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa na drodze, w domu, czy w przypadku ataku psa. Przedszkolaki miały też okazję zobaczyć wyposażenie niezbędne w pracy każdego policjanta.

Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom Policji za poświęcony nam czas, za niezwykle pouczającą lekcję oraz za przybliżenie dzieciom wykonywanego przez siebie zawodu.

J.G.