Różańcowe zmagania

Święty Jan Paweł II bardzo kochał Matkę Bożą, a jego ulubioną modlitwą, jak sam mawiał, był różaniec. Pragnąc naśladować tego wielkiego świętego, dzieci z Przedszkola nazwanego jego imieniem w miesiącu październiku codziennie modliły się na różańcu. Pewnego dnia Ania z grupy Dawidowe Owieczki przyniosła do Przedszkola przepiękny różaniec, który wykonała własnoręcznie. W tym momencie zrodził się pomysł, aby dać szansę wszystkim dzieciom na wykonanie różańca według własnych koncepcji i pomysłowości. Ogłoszono więc Konkurs na Najpiękniejszy Różaniec. Okazało się jednak, że ogłosić jest bardzo łatwo, ale wyłonić najpiękniejszy i najbardziej oryginalny spośród tylu pięknych i wspaniałych prac, to już zupełnie inna sprawa. Nad wyborem tego najlepszego głowiło się aż 7 osób. W końcu postanowiono... nagrodzić wszystkie dzieci. Wręczenie nagród odbyło się 7 listopada podczas organizowanego w przedszkolu Balu Wszystkich Świętych.

Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz dorosłym, którzy wzięli udział w konkursie i z tak wielkim zaangażowaniem oraz pomysłowością ujawnili swoje niesamowite talenty!