Jasełka 2017

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych „Jasełkami” Dwudziestego grudnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola przedstawiły Bożonarodzeniowe Jasełka dla swoich rodziców. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie wszystkich w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Mali aktorzy, przebrani w piękne kostiumy interpretowały w sposób aktorski swoje role. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa szukających schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach znaleźli miejsce w stajence. Przedszkolaki po występie otrzymały gromkie brawa od zgromadzonych na widowni rodziców i rodzeństwa. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój i miła atmosfera. Po uroczystości dorośli i dzieci podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości i życzymy obfitości łask od Narodzonego Zbawiciela oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2018.

M.Z.