Nasi absolwenci

Zawsze jest nam bardzo miło gościć naszych dawnych wychowanków. Jeszcze większa radość ogarnia nas, gdy widzimy, że wyrastają na mądre i piękne dzieci. Taką radość odczuliśmy gdy z książką zawitała do nas Ola - siostra Madzi. Należy ona do grupy dzieci, które jako pierwsze ukończyły Katolickie Przedszkole im. św. Jana Pawła II. Ola przeczytała starszakom ponadczasową ,,Opowieść wigilijną” autorstwa Charlesa Dickensa. Jak zwykle przedszkolaki okazały się przykładnymi słuchaczami, jakby literatura czytana przez niewiele starsze dziecko bardziej je przyciągała. Z pewnością przykład starszej koleżanki zachęci nasze przedszkolaki do samodzielnego doskonalenia techniki czytania.

Serdecznie dziękujemy Oli za poświęcony nam czas, za przykład pięknego czytania.

J.G.