Opowieść Wigilijna

W poniedziałek 15.01.2018 r. gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru „ Eden” z Wieliczki. Przedstawili oni naszym podopiecznym jedną z najsłynniejszych opowieści Karola Dickensa pt. „Opowieść Wigilijna”. Wystawiana sztuka przeniosła nasze dzieci w świat, w którym żył ponury samotnik, wujek Scrooge. Nie lubił on ludzi ale ponad wszystko kochał swoje pieniądze. W noc wigilijną staje się niezwykła rzecz – nielubiącego ludzi i świąt Scrooga odwiedzają trzej specjalni goście, którzy pokazują mu co jest istotą Bożego Narodzenia.

Spektakl uświadomił dzieciom, że rodzina oraz miłość Boga i bliźniego to najważniejsze wartości w życiu każdego człowieka. Obejrzane przedstawienie pozostawiło w naszych małych widzach wiele emocji, którymi dzieliły się jeszcze po zakończonym spektaklu.