Jest taki jeden no może dwa dni w roku,

to święto Babci i Dziadka, łza wówczas kręci się w oku...”

Dzień 24 stycznia w naszym przedszkolu był pełen wzruszeń i radości dla wszystkich świętujących, czyli naszych kochanych Babć i Dziadków. Przedszkolaki już od rana oczekiwały wspaniałych gości, którzy licznie przybywali do przedszkola na zaproszenie swoich wnucząt. Gdy sala się zapełniła, rozpoczęło się wspólne świętowanie. Przedszkolaki pięknie, odważnie i bez tremy dla swoich kochanych babć i dziadków zaprezentowały „Jasełka” a także swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Publiczność nie żałowała pochwał i nagrodziła ich gromkimi brawami. Po części artystycznej każda z grup udała się na słodki poczęstunek. Następnie wnuczęta wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Rozpromienione twarze Babć i Dziadków, po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnucząt.

M.Z.