Imieniny Księdza Prałata

W tym roku w piątą niedzielę Wielkiego Postu czytamy Ewangelię, w której Pan Jezus mówi otwarcie, że musi umrzeć, aby wydać plon obfity, że zostanie nad ziemię wywyższony na krzyżu, aby pociągnąć wszystkich do siebie. W nawiązaniu do czytań liturgicznych, podczas Mszy św. o godz. 13.00 dzieci z naszego Przedszkola oraz wszystkie dzieci uczestniczące w tej Eucharystii miały okazję zasiać swoje ziarno, aby mogło zakiełkować i wydać plon w odpowiednim czasie. Oprócz siania ziarna delegacja z Katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w imieniu wszystkich dzieci złożyła Ks. Prałatowi Józefowi Flisowi życzenia z okazji przypadających 19 marca imienin. Życzymy, aby to ziarno, które sieje dostojny Solenizant w przyszłości wydało plon stokrotny. Modlimy się również, aby św. Patron wypraszał potrzebne łaski i wspierał swoim przemożnym wstawiennictwem na wszystkich drogach życia.