Powitanie wiosny na sportowo

W tym roku pierwszy dzień wiosny przywitaliśmy razem z innymi przedszkolami uczestnicząc w wydarzeniu pod hasłem „Sprawni jak żołnierze”. Impreza została zorganizowana przez Domek Przedszkolaka w hali OSIR w Biłgoraju. Zmagania sportowe zostały poprzedzone odśpiewaniem hymnu państwowego i recytacją wierszy. Nie zabrakło też tradycyjnej marzanny, którą uroczyście wyniesiono, aby wiosna mogła zawitać u nas razem z uśmiechem i słońcem. Konkurencje sportowe wyzwoliły zarówno w sportowcach jak i kibicach wiele emocji. Najważniejsze jednak, że wszystkie drużyny zdobyły jednakową ilość punktów i zajęły pierwsze miejsca. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim sportowcom oraz organizatorom tej radosnej imprezy Domkowi Przedszkolaka za wspaniale przeżyty czas.