Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

Od początku Wielkiego Tygodnia u "Pracowitych Aniołków" panowała świąteczna atmosfera. Był to czas, w którym dzieci poznawały zwyczaje i tradycje Świąt Wielkanocnych. Nie zabrakło też pięknych pisanek z kolorowych cekinów, baranków ze świątecznymi życzeniami wykonywanych samodzielnie przez dzieci. Przygotowaliśmy także wiosenno - świąteczną dekorację siejąc owies w doniczkach, w sali zrobiło się wiosennie, kolorowo i świątecznie. Wszystkie wykonane prace dzieci zabrały przed Świętami do domu, aby móc tym przystroić wielkanocny stół . Przedszkolaki pracowały przy tym bardzo skrupulatnie,wkładały w swoje prace wiele serca i wysiłku. Wszystko po to, by jak najpiękniej uczcić nadchodzące Święta Wielkanocne.

M.Z.