Pracowite i radosne przygotowania

W wielu domach przed Świętami Wielkanocnymi trwały przygotowania, aby przeżyć ten czas jak najpiękniej i w odpowiedniej atmosferze. Dzieci z grupy „Arka Noego” również zabrały się do ciężkiej przedświątecznej pracy. Zaczęły od porządkowania sali przedszkolnej, co sprawiło im wiele radości. Kolejnym zadaniem było zasianie owsa do doniczek z ziemią. Także w trakcie siania zboża było dużo zabawy, ale też i troszkę bałaganu. Przedszkolaki wykonały również piękne pisanki, które samodzielnie ozdabiały. Pracowały przy tym bardzo skrupulatnie, każde dziecko wkładało w swoje dzieło wiele serca i wysiłku. Wszystko po to, by jak najpiękniej uczcić nadchodzące Święta Wielkanocne. W trakcie przygotowań pojawiły się także zajęcia kulinarne, na których dzieci piekły wielkanocne babeczki. Nasze maluszki były bardzo dumne mogąc samodzielnie przygotować świąteczne przysmaki.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim dzieciom i dorosłym dużo radości i wszelkich łask od Jezusa Zmartwychwstałego!

J.K.