IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

Dnia 26 kwietnia odbyła się IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa zorganizowana przez nasze przedszkole, oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. W zawodach sportowych uczestniczyły dzieci 4, 5, i 6 letnie z następujących placówek: Przedszkola Samorządowego nr 1, Przedszkola Samorządowego nr 2, Przedszkola Samorządowego nr 3, Przedszkola Specjalnego, Domku Przedszkolaka, Akademii Przedszkolaka oraz Przedszkola Integracyjnego Bambini. Oczywiście jak to w sporcie, jest rywalizacja, są wielkie emocje i tego nie unikniemy, jednak nauczyciele uczą dzieci, że celem jest nie tyle wygrana co wspólna zabawa i integracja z kolegami z innych przedszkoli. Mali zawodnicy dzielnie uczestniczyli w różnych konkurencjach sportowych. Podczas zawodów panowała niezwykle radosna atmosfera a sportowa rywalizacja udzieliła się nie tylko zawodnikom, ale i kibicom żywo dopingującym swoje drużyny. Nieco zmęczeni ale szczęśliwi, pełni wrażeń, z medalem i pucharem wróciliśmy do przedszkola. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę!

A.G.