Sprintem do maratonu

Dnia 9 maja dzieci z grupy ,,Pracowite aniołki” wzięły udział w IV Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków 2018. Tym samym przedszkole otrzymało biegowy certyfikat ,,Sprintem do maratonu” świadczący o tym, że dzieci z naszego przedszkola dołączyły do grona małych maratończyków. Twórcą imprezy był miesięcznik ,,Bliżej przedszkola”, który udostępnił plakat, medale i dyplomy dla wszystkich uczestników, bez względu na zajęte miejsce. A starszaki, mimo to rywalizowały, aby być tym pierwszym na mecie. I tak oto pierwszy na mecie pojawił się Łukasz Sprysak, drugi Szymon Jarosławiec a trzeci Aleksander Haraszczuk. Zawodnicy przebiegli 200m. Celem imprezy było popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju za udostępnienie obiektu sportowego!

J.G