Festiwal Piosenki Dziecięcej

Dnia 12 maja w sali widowiskowej BCK w Biłgoraju odbył się XV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej, którego organizatorem było Samorządowe Przedszkole nr 3 w Biłgoraju. Główną ideą festiwalu było uczczenie 100- lecia odzyskania niepodległości, integracja środowisk przedszkolnych, promowanie dziecięcej twórczości jak również wyszukiwanie i promocja młodych talentów. Przedszkolaki na festiwalu wykonywały repertuar o tematyce patriotycznej, ludowej i regionalnej. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki: Julka Śledź, Amelka Pawelec, Tosia Fila, Lenka Kiepura i Lenka Banach z grupy „Pracowite Aniołki”. Wspólnie, pięknie zaśpiewały piosenkę pt. „Taki Kraj”. Wszystkie dzieci za swój występ zostały nagrodzone upominkami a także gromkimi brawami. Naszym małym artystkom gratulujemy odwagi i pięknego występu, w zetknięciu się z prawdziwą sceną i tak liczną publicznością, a rodzicom dziękujemy za współpracę i pomoc.

M.Z.