Kochamy mamę i tatę

Jak co roku, przedszkolaki uroczyście świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 22 maja w piękne słoneczne popołudnie spotkały się w przedszkolu w licznym gronie rodziców i rodzeństwa dzieci z grupy „Pracowite Aniołki”. Wszystkie słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce które tak wiele rozumie, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie i wokalne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie zrobione prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze. Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji ich pięknego Święta!

M.Z.