Dzień Dziecka "u Marka"

Dnia 29 maja dzieci z naszego przedszkola w ramach obchodów Dnia Dziecka odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne "u Marka" w Dylach koło Biłgoraja. Gospodarstwo położone jest w atrakcyjnym miejscu na skraju lasów roztoczańskich, oferując wiele atrakcji, z których mogli skorzystać nasi wychowankowie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i w sposób aktywny spędzić mile czas na świeżym powietrzu. Atrakcją była przejażdżka wozem leśnymi ścieżkami, akrobacje w mini parku linowym, spacer po lesie i zabawy integracyjne z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu. Dużą radość sprawił dzieciom kontakt ze zwierzętami. Wychowankowie mogli zobaczyć konie swobodnie chodzące po swojej zagrodzie i kozy pasące się za ogrodzeniem. Po odpoczynku i posiłku, przyszedł czas na zabawę. Wszystkim bardzo smakowały kiełbaski z grilla przygotowane przez pana Marka. Do przedszkola wróciliśmy zadowoleni i pełni pozytywnej energii.

A.G.