Spotkanie integracyjne

Tradycją w naszym przedszkolu stały się spotkania integracyjne, które są pierwszą ważniejszą imprezą w nowym roku szkolnym. 21 września 2016r. takie spotkanie odbyło się dla rodzin z grupy ,,Dawidowe owieczki”. Spotkanie to miało miejsce w Soli, a dokładnie w ,, Zajeździe na Rozdrożu”. Całą uroczystość rozpoczęto od zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu. Celem zabaw było bliższe poznanie się, nawiązanie pozytywnych relacji, budowanie miłego klimatu między członkami różnych rodzin. Uczestnicy zabaw wcielali się m.in.: w toster, mikser, małpę czy słonia. Odbyły się też przeróżne konkurencje sportowe np. przeciąganie liny, czy slalom między pachołkami. Wszystkie te zabawy wywołały dużo uśmiechu na twarzy uczestników a szczególnie tych najmłodszych. Dzieci miały w końcu okazję zobaczyć, że rodzice też potrafią się bawić. Po licznych, wyczerpujących zabawach wszyscy poszliśmy na przygotowany poczęstunek, by uzupełnić stracone kalorie. A czekała na nas m.in.: ciepła kiełbaska z grilla, przygotowana przez tatę Maćka.

Serdecznie dziękujemy właścicielom restauracji za użyczenie stosownego miejsca na naszą uroczystość, a także rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku.