DROGA BABCIU, DROGI DZIADKU!!!

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni sprawiają, że dzieciństwo staje się piękne i radosne. Dlatego też w dniu 12 stycznia 2017 r. nasze przedszkolaki uroczyście świętowały Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup zaprezentowały Jasełka. Trudno było ukryć wzruszenie na twarzach zaproszonych gości. Z wielką uwagą i skupieniem dziadkowie i babcie podziwiali swoich małych artystów. Następnie wszyscy odśpiewali uroczyste „Sto lat” i wręczyli własnoręcznie przygotowane prezenty. Nie mogło obyć się bez słodkiego poczęstunku, wspólnych rozmów, zabaw i serdecznych uścisków.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości, a Drogim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego!!!