W bajkowym świecie

W naszym Przedszkolu w dniu 09.02.2017 r. odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia przedszkole zamieniło się w magiczny różnobarwny świat. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje, bawiły się w rytm muzyki. Dziewczynki przebrane były za księżniczki, wróżki, postacie z bajek, a chłopcy wcielali się najczęściej w super bohaterów, kowbojów, policjantów, rycerzy, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu profesjonalną animatorkę, która zachęcała wszystkich do zabawy i tańca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w radosnej uroczystości. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo i mimo chwilowego zmęczenia uśmiech nie znikał z twarzy. W przerwie balu przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, „Kaczuch”. Była też okazja do wykonania wspólnych zdjęć w karnawałowych strojach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Ten niezwykły dzień umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.

J.K.