Chatka Baby Jagi

To, co zawsze miło się wspomina z wieku dziecięcego to właśnie bajki. Dzieci je uwielbiają, bo wszystko w nich staje się możliwe, dlatego w ramach tygodnia z bajkami postanowiliśmy bliżej się z nimi zapoznać. Przedszkolaki z grupy ,,Dawidowe owieczki” poznawały różne losy bohaterów dobrych i złych. Nauczyły się, że dobro zawsze się opłaca. Naszym pragnieniem było, aby dzieci chociaż przez chwilę poczuły się jak w bajce i jej ,,posmakowały”. Wynikiem tego było wspólne wykonanie ,,Chatki Baby Jagi” z prawdziwego ciasta, kremu i słodyczy. Wszystkie dzieci samodzielnie ozdabiały herbatniki, pierniki i ciasteczka oraz dekorowały kolorowymi cukierkami. Efektem ich pracy była piękna kolorowa chatka, którą dzieci przez chwilę podziwiały, a potem z wielkim apetytem smakowały.

J.G.