Żegnaj Zimo!!! Witaj Wiosno!!!

Takim zawołaniem nasze przedszkolaki świętowały pierwszy dzień wiosny. Wiosna to ulubiona pora roku niejednego z nas. To czas, kiedy przyroda budzi się do życia i świat staje się radosny i kolorowy. W takich właśnie nastrojach przedszkolaki z wszystkich trzech grup wybrały się na wiosenny spacer, aby obwieścić mieszkańcom Biłgoraja nadejście nowej pory roku. W tym celu, każdy otrzymał wiosenne kwiaty i kolorowe baloniki, które dzieci wręczały napotkanym przechodniom, a także sprzedawcom w pobliskich sklepach i zakładach pracy. Miło było patrzeć jak taki drobny gest wywoływał uśmiech na niejednej twarzy. Z piosenką na ustach przemierzaliśmy ulice naszego miasta. Na przodzie, z bukietem kwiatów w ręku, maszerowała piękna Pani Wiosna(Daria), oraz dzieci trzymające transparent z napisem „Witaj Wiosno!” Wielkie uznania należą się zwłaszcza naszym najmłodszym wychowankom z „Arki Noego”, którzy pod dzielnym okiem s. Agnes i pani Basi dotrzymywali kroku swoim starszym rówieśnikom. Po długim spacerze, w radosnych nastrojach wróciliśmy do przedszkola na smaczny posiłek i zasłużony odpoczynek.

Dziękujemy za ten piękny dzień!!!

M.K.