Wizyta Pań Fryzjerek

W poniedziałek, 27 marca nasze przedszkole odwiedziły panie fryzjerki ze studia fryzur ,,For Hair” w Biłgoraju. Przedszkolaki miały możliwość praktycznego poznania zawodu fryzjera i przyjrzenia się narzędziom, które potrzebne są w tej pracy. Dla najmłodszych chłopców była to też świetna okazja, aby oswoić się z maszynką do strzyżenia. Być może po tym spotkaniu, co niektórzy z nich, nie będą bali się już wizyty w salonie fryzjerskim. Dziewczynek natomiast nie trzeba było namawiać. Z wielką ochotą garnęły się do przybyłych gości i wszystkie zostały uczesane według własnych upodobań. Oczywiście najbardziej popularnym uczesaniem było: ,,Na Elzę”. Tego dnia panie fryzjerki miały bardzo wiele pracy.

Serdecznie dziękujemy pani Kasi, właścicielce salonu fryzjerskiego za wygospodarowanie tak cennego czasu, aby zapoznać dzieci ze swoim zawodem. Życzymy, aby jej salon fryzjerski cieszył się zawsze doskonałą opinią oraz wielką liczbą klientów!

J.G.