MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Izabela Świta i Ignacy Haraszczuk reprezentowali nasze przedszkole w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Poezji Dziecięcej zorganizowanym 5 marca 2017 r. przez Samorządowe Przedszkole nr 2. Przesłuchania konkursowe odbyły się w sali Biłgorajskiego Centrum Kultury. Temat dotyczył tolerancji i przyjaźni. W konkursie wzięło udział 25. dzieci z różnych przedszkoli, mieszczących się na terenie naszego miasta. Ignaś z grupy „Dawidowe Owieczki” zaprezentował wiersz autorstwa Agnieszki Frączek pt. „Mój przyjaciel”, natomiast Iza z „Pracowitych Aniołków” pokazała swoje zdolności recytatorskie w wierszu Aleksandra Fredry pt. „Paweł i Gaweł”. Za udział w konkursie każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki, przygotowane przez organizatorów. Były brawa, uściski i wspólne zdjęcia. Gratulujemy naszym zdolnym artystom!!!

M.K.