Zajęcia dodatkowe

Nasze przedszkole dba o wszechstronny rozwój każdego dziecka.w związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa pociech szeroką paletę dodatkowych zajęć, zupełnie bezpłatnych organizowanych na terenie przedszkola. Dbając o najwyższy poziom nauczania i profesjonalne podejście pedagogów do pracy z dziećmi zaprosiliśmy do współpracy osoby, które będą przygotowywać Państwa dzieci do odkrywania swoich ukrytych talentów. Tworzy go zespół kreatywnych nauczycieli, pedagogów, psychologów, logopedów, instruktorów, animatorów, specjalistów z pasją i doświadczeniem. Poprzez swoją radość, grę na gitarze i śpiew, taniec oraz zabawę starają się przybliżać dzieci do Boga, ukazać im piękno świata stworzonego przez Niego oraz uwrażliwiać dzieci na wartości religijne.

 

W naszym przedszkolu dzieci uczestniczą w zajęciach dodatkowych, które prowadzą:

s. mgr Jolanta Szymańska – katecheza - we wtorki, środy i czwartki;

Pani mgr Dominika Grabias Śledź – język angielski - w poniedziałki i czwartki;

Pan mgr Wojciech Saj – śpiew - w piątki;

Pani mgr Edyta Buczek – zajęcia taneczne - w poniedziałki;

Pani mgr Bożena Rapa - rytmika - w środy;

Pan mgr Marcin Obszyński – gimnastyka korekcyjna - w czwartki;

Pan mgr Artur Kimak - zajęcia szachowe - we wtorki.

 

Ponadto przedszkole oferuje pomoc psychologiczną i logopedyczną:

Psycholog Pani mgr Aneta Żółw - dyżur w każdy wtorek w godzinach od 1400 do 1500.

Logopeda Pani mgr Marzena Sprysak - dyżur w każdy czwartek w godzinach od 800 do 12°°.

Logopeda Pani mgr Alicja Bosak - dyżur w każdy wtorek w godzinach od 1000 do 1200.

 

Katecheza

 
 
 
 
 
 
 

 

Język angielski

 
 
 
 
 
 
 

 

Śpiew


 
 
 
 
 
 
 

 

Zajęcia taneczne

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Gimnastyka korekcyjna

 
 
 
 
 
 
 

 

Zajęcia szachowe

 
 
 
 
 
 
 

Zajęcia logopedyczne

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Powrót