Nauczyciele

Naszą kadrę przedszkolną tworzy zgrany zespół osób duchownych i świeckich. To przede wszystkim wykształceni, doświadczeni i kreatywni pedagodzy, nauczyciele z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi, dla których praca z dziećmi to ich pasja. Osoby te wykorzystując swój talent z łatwością znajdują z maluchami wspólny język i obszar zainteresowań. Czas spędzony z dziećmi traktują jako niezapomnianą podróż we wspólnym odkrywaniu siebie i świata.

Nasi wychowawcy inspirują, pozwalają na kontrolowaną swobodę, która uczy dzieci postawy twórczej, samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów. Towarzyszą dziecku w jego indywidualnym rozwoju poprzez misję niesienia pomocy i wspierania go w trudnych sytuacjach. Starają się wychodzić naprzeciw dziecięcym marzeniom, przynosić im radość i uśmiech. Wspierają naszych wychowanków w tworzeniu ich własnych osobowości w oparciu o kulturę i wartości chrześcijańskie. Mają świadomość, że najcenniejszy czas dla aktywizacji rozwoju dziecka jest w wieku przedszkolnym, dlatego swoją wiedzę próbują przekazać jak najlepiej i najwłaściwiej. Dbają o przyjazną atmosferę, po to by nasze pociechy traktowały przedszkole jak „drugi dom” i czuły się w nim swobodnie i bezpiecznie.

Nasza kadra zapewni Twojemu dziecku odkrywanie zdolności twórczych, eksplorowanie indywidualnych zainteresowań oraz zadba o prawidłowy rozwój emocjonalny.
W ręce takich wychowawców, nauczycieli i opiekunów oddajemy Twoje Dziecko...

 

Zapraszamy do zapoznania z informacjami o nauczycielach pracujących w naszym przedszkolu:

 
 
 
Barbara Bury
pomoc n-la

 

Powrót